Dziś: sobota, 2 marca 2024
Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Forum Młodych - Ogień z Nieba
Nie mogę wyświetlić obrazka

Wspólnot Emmanuel wraz z Fundacją Life Surfers zaprasza w sobotę, 7 kwietnia br., w godzinach od 10.00 do 20.30 na Forum Młodych - Ogień z Nieba. Jest to wydarzenie skierowane przede wszystkim do ludzi młodych, a w szczególności do kandydatów do bierzmowania. Wstęp i posiłek jest bezpłatny. Konieczna jest jedynie rejestracja elektroniczna. Liczba miejsc jest ograniczona.

Będzie to wyjątkowe wydarzenie, w którym śpiew, modlitwa, koncerty i warsztaty będą się przeplatać, dając pokarm dla naszego ducha. Zaplanujmy sobie ten cały dzień, by doświadczyć czegoś niepowtarzalnego.

W programie m.in.:
- Świadectwo Lecha Dokowicza – kiedyś operator kamery na imprezach techno, reżyser, twórca takich filmów jak „Duch”. Obecnie jeździ po Polsce i głosi Słowo Boże. Przed nawróceniem był jednak inny. Historia jego życia mrozi krew w żyłach. To niezwykłe doświadczenie pokazuje, że za kurtyną tego świata toczy się ciężka wojna o zbawienie każdego z nas.
- Koncert zespołu „NiemaGotu”
- Poldek Twardowski z zespołem.
- Pokaz taneczny breakdance ekipy „Mad Flavour”.

Czym jest "Forum Młodych - Ogień z Nieba"?
Poruszeni zawołaniem Jezusa, który przyszedł, by rzucić ogień na ziemię pragniemy, by w trakcie forum rozpalać go w nas. Chcemy wołać o Ducha Świętego, Ducha Ognia, by rozpalał nasze życie i wypełniał je radością. Dlatego w programie nie zabraknie konferencji głoszonych z pasją przez Lecha Dokowicza, świadectw, pełnej radości muzyki zespołu prowadzonego przez Poldka Twardowskiego, modlitwy uwielbienia. W trakcie będziemy modlić się też za chorych i tych, którym z jakiś powodów ciężko. W środku dnia zaprosimy na bezpłatny obiad. Na koniec przewidziany jest koncert zespołu NiemaGotu.

Rejestracja internetowa
Każda osoba, która pragnie wziąć udział w forum powinna wypełnić "Formularz Zgłoszeniowy" podając swoje dane. Jest to warunek konieczny, by zostać uczestnikiem forum. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc liczy się kolejność zgłoszeń. Rejestracja będzie prowadzona do czasu wyczerpania liczby miejsc. Przy zgłoszeniu grupowym należy podać dane wszystkich uczestników grupy. W dniu forum należy odebrać identyfikator, który stanowi wejściówkę. Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ.

Opłaty i recepcja w dni forum
Uczestnicy forum nie ponoszą żadnych opłat za uczestnictwo i posiłek. Wszystkie zarejestrowane osoby powinny w dniu 7 kwietnia w recepcji odebrać swoje identyfikatory. Recepcja będzie czynna od godz. 9.00 do 11.30. Osoby bez identyfikatorów nie będą wpuszczane na teren hali. Miejsca na hali nie będą numerowane.

Grupy zorganizowane
Istnieje możliwość przyjazdu grupowego. Każdy z uczestników zobowiązany jest do rejestracji przez „Formularz Zgłoszeniowy”. Opiekun grupy wysyła listę wszystkich osób, z którymi przyjeżdża na adres e-mail: rejestracja@lifesurfers.pl. W dniu forum odbiera w recepcji pakiet (identyfikatory + niespodzianki) dla całej zgłoszonej grupy.

Miejsce: Szczeciński Dom Sportu, ul. Wąska 16, 71-415 Szczecin.

 


liczba odsłon: 3569 | dodano: 2018-03-06 15:42:22

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook