Dziś: czwartek, 20 czerwca 2019
Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Follow JC GO - święci zamiast Pokemonów
Nie mogę wyświetlić obrazka

Wciągnęła Was gra Pokemon GO? Właśnie pojawiła się jej katolicka odpowiedź – darmowa gra religijna dla chrześcijan na iOS i Androida – Follow JC GO, czyli „złap wszystkich świętych”. Pobłogosławił jej sam papież Franciszek!

Fundación Ramón Pané oferuje rozrywkę osobom, których interesują Światowe Dni Młodzieży Panama 2019. Jest to katolicka aplikacja mobilna wykonana na zlecenie Watykanu i odpowiedź na Pokemon GO. Nowa gra na smartfony nazywa się Follow JC GO. Nie pojawią się w niej popularne pokemony jak np. Pikachu. Trzeba zebrać Drużynę Ewangelizatorów.

– Papież Franciszek nie jest osobą znającą świetnie nowe technologie. Rozumie on jednak, co chcieliśmy osiągnąć tą grą. Naszym celem jest połączenie ewangelizacji z technologią. Kościół nigdy wcześniej nie był zaangażowany w taki projekt. Ta katolicka aplikacja to niezwykle zaawansowana technologia – powiedział Ricardo Grzona z Fundación Ramón Pané. (time.pl)

Gra polega na zebraniu świętych do swojej drużyny. Zamiast walk konieczna jest znajomość Biblii, by odpowiedzieć na „pytania rekrutacyjne”. Tak jak w przypadku Pokemon GO, również trzeba będzie ruszyć się z domu.

Jak awansować w grze, poprawić statystyki i zdobyć lepszy ranking? Trzeba się modlić ze swoimi świętymi i ich karmić. Konieczne jest również zarabianie wirtualnej waluty. Będzie możną ją znaleźć na mapie lub zdobyć wpłacając darowizny na cele charytatywne. Oglądanie reklam również pozwoli zarabiać.

Czy przypadnie Wam do gustu Follow JC GO?
 

 


liczba odsłon: 464 | dodano: 2018-10-28 20:06:50

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

W Rytmie Serca - warsztaty i koncert uwielbienia

W dniach od 31 maja do 2 czerwca 2019 r....

Przesłanie pokoju - Betlejem w Polsce 2018/2019

Zakończyła się kolejna, trzecia edycja n...

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

blog ichtis

Facebook
Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/specit2/domains/ichtis.info/public_html/index.php on line 1060