Dziś: wtorek, 12 listopada 2019
Imieniny: Renata, Witold, Konrad

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Europejskie Spotkanie Młodych
Wypowiedzi uczestników 32. ESM

32. ESM w wypowiedziach młodych uczestników Taize w Poznaniu - z kraju i zagranicy. A także opinie hierarchów kościelnych o spotkaniu Taize w Polsce.

Więcej…

 
Taizé w Poznaniu po drodze do Rotterdamu

Młodzież archidiecezji poznańskiej zorganizuje w stolicy Wielkopolski kolejne spotkanie w duchu Taizé pod hasłem „zachować ducha zadziwienia”. – Chcemy wspólnie przypomnieć sobie 32. Europejskie Spotkanie Młodych, które odbyło się w Poznaniu i przygotować się duchowo na spotkanie w Rotterdamie – powiedział KAI ks. Robert Korbik, duszpasterz młodzieży archidiecezji poznańskiej.

Więcej…

 
Punkty przygotowań do spotkania Taize w Rotterdamie

Europejskie Spotkanie Młodych w Rotterdamie jest kolejnym etapem pielgrzymki zaufania przez ziemię. Młodzież z Polski przygotowuje się do spotkania w punktach przygotowań działających przy w parafiach i duszpasterstwach młodzieży. Przedstawiamy Wam aktualną listę punktów przygotowań w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej i oczywiście zapraszamy do Rotterdamu! :)

Więcej…

 
Papież do uczestników Spotkania Młodych w Rotterdamie

Do ofiarnej miłości, odkrywania autentycznego znaczenia solidarności z cierpiącymi i budowania miejsc dobroci serca i zaufania zachęca papież uczestników 33. Europejskiego Spotkania Młodych w Rotterdamie. 28 grudnia przybędzie do tego holenderskiego miasta na zaproszenie Ekumenicznej Wspólnoty z Taizé około 30 tys. młodych mieszkańców naszego kontynentu.

Więcej…

 
Prawie 6 tys. Polaków w Rotterdamie

Blisko 6 tys. Polaków uczestniczyć będzie w 33. Europejskim Spotkaniu Młodych w Rotterdamie – poinformowali KAI jego organizatorzy. Spotkanie, które odbywa się corocznie z inicjatywy ekumenicznej Wspólnoty z Taizé, rozpoczyna się jutro i potrwa do 1 stycznia 2011. Oczekuje się, że do Rotterdamu przybędzie ok. 30 tys. młodych z całego kontynentu.

Więcej…

 
Benedykt XVI do uczestników Spotkania Młodych

Do ofiarnej miłości, odkrywania autentycznego znaczenia solidarności z cierpiącymi i budowania miejsc dobroci serca i zaufania zachęca papież uczestników 33. Europejskiego Spotkania Młodych w Rotterdamie. Jutro przybędzie do tego holenderskiego miasta na zaproszenie Ekumenicznej Wspólnoty z Taizé około 30 tys. młodych mieszkańców naszego kontynentu.

Więcej…

 
Zakończyło się 33. Europejskie Spotkanie Młodych

30 tys. osób wzięło udział w zakończonym 1 stycznia w Rotterdamie 33. Europejskim Spotkaniu Młodych, organizowanym przez ekumeniczną Wspólnotę z Taizé. Do Holandii, na kolejny etap „pielgrzymki zaufania przez ziemię” przyjechali nie tylko młodzi Europejczycy, wśród których najwięcej było Polaków, ale również młodzież z innych krajów świata, jak choćby z Republiki Południowej Afryki czy Kanady.

Więcej…

 
Małżeństwo ze spotkań Taizé

małżeństwo ze spotkań Taizé Ponad 50 osób z duszpasterstwa u chrystusowców z Pomorza Zachodniego wzięło udział w 33. Europejskim Spotkaniu Młodych w Rotterdamie organizowanym przez wspólnotę z Taizé. Wśród nich byli też Agnieszka i Kamil ze Szczecina, którzy w tym roku planują wziąć ślub, a poznali się dzięki wspólnocie.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6   ostatnia >>


liczba odsłon: 26102 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

W Rytmie Serca - warsztaty i koncert uwielbienia

W dniach od 31 maja do 2 czerwca 2019 r....

Przesłanie pokoju - Betlejem w Polsce 2018/2019

Zakończyła się kolejna, trzecia edycja n...

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

blog ichtis

Facebook
Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/specit2/domains/ichtis.info/public_html/index.php on line 1060