Dziś: czwartek, 12 marca 2026
Imieniny: Alojzy, Bernard, Grzegorz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Droga Krzyżowa z Jerozolimy
Po raz pierwszy w historii mediów w Polsce - na żywo audycja z Jerozolimy - przygotowana przez podróżnika, Wojciecha Cejrowskiego - dostępna za darmo dla wszystkich stacji radiowych.
Okres Wielkanocy, to wyjątkowy czas w Jerozolimie, miejscu, „w którym się wszystko dokonało”. W tej chwili trwa tam Żydowskie Święto Paschy. Od Wielkiego Czwartku do Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego wszystkie kościoły i uliczki w chrześcijańskiej części Starego Miasta wypełnią się tłumami pielgrzymów i turystów z całego chrześcijańskiego świata.

W Wielki Piątek w Jerozolimie będzie także Wojciech Cejrowski i pokaże nam, jak dzisiaj wygląda Via Dolorosa, jak dzisiaj wygląda Droga Krzyżowa. Zapraszamy już o 7:07 na wyjątkowe misterium Drogi Krzyżowej - relacjonowane na żywo wprost z Jerozolimy www.radiownet.pl w zakładce "słuchaj" i falach 106, 2 FM.


liczba odsłon: 1458 | dodano: 2010-03-31 14:25:51

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.plforum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Inauguracja roku formacyjnego Ruchu Światło-Życie

W niedzielę, 11 stycznia w Zespole Szk&o...

Nocne czuwanie dla młodzieży w Świnoujściu - 25 października 2025 r.

24 października 2025 r. w parafii bł. Mi...

ADM Wolin 2025: Młodzi – Pielgrzymi Nadziei

To był dzień pełen modlitwy, radości, św...

blog ichtis

Facebook
ichtis.info