Dziś: środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Dni wdzięczności dla maturzystek i studentek kończących naukę
Kraków 18-21 czerwca 2010: Dni wdzięczności dla maturzystek i studentek kończących naukę oraz Dni powołaniowe dla dziewcząt pragnących w najbliższym czasie dołączyć do naszej wspólnoty zakonnej.
Podczas tego spotkania jest rozważane słowo Boże, jest możliwość uczestniczenia w modlitwach naszej wspólnoty, zależnie też od potrzeby, służymy ci także rozmową. Będzie też Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz wyjście na zwiedzanie Krakowa i czas wolny.

Opłatę za pobyt stanowi ofiara pieniężna. Trzeba przywieźć ze sobą śpiwór lub bieliznę pościelową, coś na wspólne śniadania i kolacje. Rozpoczęcie jest przewidywane ok. godz. 19.00 – można przyjechać później, zależnie od waszych połączeń.

Dojazd do naszego klasztoru w Krakowie przy al. Kasztanowej 36: najlepiej dojechać autobusem nr 192 – kierunek: Chełm; lub 292 – kierunek: Port Lotniczy. Przystanek znajduje się na dolnej płycie dworca PKS (Dworzec Główny Wschód), który jest obok dworca PKP. Czas dojazdu do nas: ok. 20-30 minut. Trzeba wysiąść na drugim przystanku przy al. Kasztanowej, przystanek nosi nazwę Kopalina i jest to przystanek na żądanie, po lewej stronie jest nasz klasztor. Wejście od ul. Kopaliny.

Adres do zgłoszeń na dni skupienia oraz do kontaktu związanego z powołaniem:
Siostra Karmela
E-mail: duszpowo@dominikanki.pl
Tel. 694 480 671 (s. Karmela nie udziela informacji przez sms-y)
Pod tym adresem można też uzyskać bieżące informacje dotyczące rekolekcji wakacyjnych, dni skupień oraz spraw związanych z rozeznaniem powołania.liczba odsłon: 2113 | dodano: 2010-04-14 20:17:43

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook