Dziś: niedziela, 26 marca 2023
Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Dni skupienia dla wszystkich
Nie mogę wyświetlić obrazka

21 maja 2011 r. przypadała 150 rocznica śmierci założyciela Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej – św. Eugeniusza de Mazenoda. Z tej to okazji w dniach od 4 do 6 listopada 2011 r. w Kokotku k. Lublińca w oblackim centrum młodzieżowym rodzina zakonna Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej organizuje dni skupienia dla katolickiej młodzieży męskiej: studentów, uczniów szkół średnich i gimnazjum.

Jeśli chcesz zastanowić się w ciszy przed Najświętszym Sakramentem jaką dalszą drogę życia wybrać (kapłaństwo, małżeństwo, życie zakonne), cokolwiek zmienić w swoim życiu na lepsze, więcej niż zwykle pomodlić się, odprawić dobrą spowiedź świętą, doświadczyć wspólnoty – zapraszamy! Program dni skupienia to: Eucharystia, wyjazd na Jasną Górę, wspólne modlitwy, konferencje, filmy, okazja do refleksji, kierownictwo duchowe, kontakt z ojcami z Kokotka, sport (ściana wspinaczkowa, piłka nożna), rekreacja. Dni skupienia, na które Was serdecznie zapraszamy to również piękny moment, aby poznać życie zakonne i zgłębić charyzmat jakim żyją Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej.

Dni skupienia są bezpłatne. Po wcześniejszym zgłoszeniu można zabrać ze sobą kolegę(ów). Zgłoszenia na dni skupienia pod adresem wskazanym niżej. Dni skupienia rozpoczynają się pierwszego dnia o godzinie 17.00, a kończą ostatniego dnia przed południem.

Dojazd do Kokotka: pociągiem, lub autobusem do Lublińca. Potem na dworcu w Lublińcu osobiście odbiorze Cię o. Krzysztof. Dla jadących samochodem: z Lublińca kierować się na obwodnicę Katowic (na 10 km obwodnicy skręcić w lewo na Kokotek).

O. Krzysztof prosi o potwierdzenie uczestnictwa (można mailem, sms – em, lub na gg). O przyjęciu na dni skupienia decyduje kolejność zgłoszenia. Ilość miejsc jest ograniczona!

Wszelkich informacji i pomocy w rozeznaniu powołania udziela:
Sekretariat Powołań
ul. Ostatnia 14, 60-102 Poznań;
Tel. (61) 830 65 17 lub komórkowy: 601 788 422.
E-mail: powolania@oblaci.pl
www.powolania.oblaci.pl
GG: 2297944


liczba odsłon: 1284 | dodano: 2011-10-27 21:35:48

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook