Dziś: wtorek, 9 sierpnia 2022
Imieniny: Klara, Roman, Romuald

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Adwentowy Dzień Skupienia w Choszcznie

Dnia 4 grudnia 2010 roku o godzinie 11.00 w Sanktuarium MB Nieustającej Pomocy w Choszcznie rozpoczął się Adwentowy Dzień Skupienia dla ministrantów, kandydatów na ministranta, lektorów, scholii młodzieżowej i dziecięcej. Ćwiczenia duchowe miały na celu zbliżenie do Boga w czasie Adwentu.

Więcej…

 
Etap Szkolny XXI Olimpiady Teologii Katolickiej

Dnia 18 listopada 2010 r. odbył się szkolny etap XXI Olimpiady Teologii Katolickiej. W tym roku przewodnim tematem jest nauka Kościoła, Papieży na temat miłosierdzia: „Mieć wyobraźnię miłosierdzia”.

Więcej…

 
Szkolenie z programu „Młodzież w działaniu” w Nowogardzie

28 listopada 2010 roku, w nowogardzkiej szkole odbyło się szkolenie informacyjne o jednym z programów unijnych dla młodych ludzi: „Młodzież w działaniu”.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży na Stołczynie

Po ostatniej piątkowej lekcji, dnia 3 grudnia 2010 roku, każdy myślał, że dzień pracy już się zakończył, ale nie dla małej ośmioosobowej grupy młodzieży z Trzebiatowa, młodzieży ze Świnoujścia, kilkuosobowej młodzieży z Choszczna, młodzieży z Dębna oraz oczywiście Szczecina, które to grupy chcąc poświęcić się Bogu, wyruszyły do Domu Macierzystego sióstr Uczennic Krzyża na nocne czuwanie. Wyjeżdżając ze swoich miejscowości, nie spodziewali się, że będzie to dla nich najtrudniejsze dwanaście godzin życia.

Więcej…

 
Adwentowe dni skupienia

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej serdecznie zaprasza na adwentowe dni skupienia do Pyrzyc, które odbędą się 10 i 11 grudnia 2010 r.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu

Dnia 17 grudnia 2010 roku w Domu Macierzystym Sióstr Jezusa Miłosiernego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie młodzieży. Tematem przewodnim czuwania było: „Słowo Boże”. Na czuwanie przyjechała młodzież z Sulęcina wraz z opiekunem ks. Łukaszem Marczakiem (diecezja zielonogórsko-gorzowska), z Polic z ks. Markiem Halcem, ze Szczecina z ks. Adamem Słomińskim TChr, z Nowogardu z ks. Piotrem Budą, z Choszczna z ks. Pawłem Wiśniewskim, z Myśliborza z ks. Maciejem Piotrowskim, z Barlinka i Pełczyc z ks. Sławomirem Lichodziejewskim oraz indywidualnie z wielu miejscowości naszej archidiecezji.

Więcej…

 
Weź serce z choinki

W szczecińskich kościołach przed świętami pojawią się choinki, na których będą zawieszone serduszka lub bombki z imieniem i wiekiem określonego malucha, dla którego każdy może przygotować świąteczną paczkę.

Więcej…

 
Śpiew(d)ajmy Mu

"Śpiew(d)ajmy Mu" to koncert charytatywny, organizowany w Stargardzie Szczecińskim kolejny raz z rzędu. Jego cel jest bardzo szlachetny, dlatego bardzo serdecznie na niego zapraszamy!

Więcej…

 
Boże Narodzenie 2010

„Oto zwiastuję Wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz Pan” Łk 2,10

Więcej…

 
Warsztaty liturgiczno-muzyczne

Trwają zapisy na warsztaty muzyczno-liturgiczne, które odbędą się 8 stycznia w Domu Sióstr Uczennic Krzyża w Szczecinie - Stołczynie. Warsztaty organizuje Centrum Formacji Świeckich działające przy wspólnocie sióstr, a poprowadzi je s. Beata wraz z grupą młodych pasjonatów.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu

Dnia 14 stycznia 2011 roku odbyło się kolejne nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu. Tematem czuwania była woda. Na czuwanie przyjechała młodzież ze Szczecina wraz z ks. Adamem Słomińskim TChr, z Recza wraz z ks. Kryspinem Gasiulewiczem, z Choszczna wraz z ks. Pawłem Wiśniewskim, z Sulęcina wraz z s. Tymoteuszą ZSJM, z Myśliborza wraz z ks. Maciejem Piotrowskim oraz indywidualnie z Pełczyc, Barlinka, Gorzowa, Polic.

Więcej…

 
Koncert Arki Noego w Choszcznie

Dnia 15 stycznia 2011 roku kościół pw. Narodzenia NMP w Choszcznie pękał w szwach, bowiem o godzinie 16.00 rozpoczął się koncert Arki Noego. Jeszcze długo przed rozpoczęciem koncertu najgorliwsi fani zbierali się, by zająć pierwsze miejsca.

Więcej…

 
Beatyfikacja Jana Pawła II 1 maja

Od kilku dni znamy datę wyniesienia na ołtarze Papieża Jana Pawła II. Będzie to 1 maja 2011 r. Bez wątpienia będzie to jedna z najradośniejszych chwil w polskiej historii. Uroczystość beatyfikacji zwieńczy wspaniałe życie i pontyfikat naszego Rodaka. To dzień, w którym wszyscy możemy być dumni, że Ojczyzna wydała na świat tak wielkiego Człowieka.

Więcej…

 
Misterium Kolędowe

Chór Akademicki im. prof. Jana Szyrockiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Ksiądz Proboszcz Bazyliki Archikatedralnej mieli zaszczyt zaprosić mieszkańców Szczecina na Misterium Kolędowe.

Więcej…

 
Szczecin miastem różnych wyznań i obrządków

Od wczoraj odbywają się w Szczecinie nabożeństwa w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Wspólne spotkania zaplanowano w kościołach: ewangelicko-augsburskim, prawosławnym, polskokatolickim, zielonoświątkowym, a także w Karmelu i kilku kościołach rzymskokatolickich. Całość zakończy się w Bazylice Archikatedralnej we wtorek 25 stycznia, gdzie abp Andrzej Dzięga będzie przewodniczył uroczystym nieszporom.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 73  74  75  76  77  78  79   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 157550 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook