Dziś: czwartek, 9 grudnia 2021
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Archidiecezjalne Dni Służby Liturgicznej

W dniach 17 – 19 września odbyły się Archidiecezjalne Dni Służby Liturgicznej. Do uczestnictwa w spotkaniu rozpoczynającym formację liturgiczną w nowym roku szkolnym, zaproszeni zostali Duszpasterze i Opiekunowie służby liturgicznej, ministranci, lektorzy, szafarze, schole i młodzieżowe zespoły muzyczne.

Więcej…

 
Koronka do Miłosierdzia na szczecińskich ulicach

Wspólnoty młodzieżowe, duszpasterstwa i ruchy kościelne ze Szczecina wzięły udział 28 września w modlitewnej akcji „Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast świata”. Na 50 skrzyżowaniach miasta modlili się zarówno młodzi, jak i seniorzy. Dodatkową intencją była modlitwa za ofiary i poszkodowanych w wypadku autokaru koło Berlina, w którym zginęło 13 osób.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży na Stołczynie

Dnia 8 października 2010 roku zainaugurowano nocne czuwania młodzieżowe w kaplicy sióstr Uczennic Krzyża na Stołczynie. W tym roku głównym całorocznym tematem będzie wiara.

Więcej…

 
X Dzień Papieski

W dniach 9-10 października będziemy obchodzić X Dzień Papieski, przeżywany w tym roku pod hasłem „Jan Paweł II - Odwaga Świętości”. Obchody rozpoczną się w sobotę, 9 października br., na Zamku Książąt Pomorskich, gdzie o godz. 19.00 odbędzie się Koncert Papieski.

Więcej…

 
Zostań wolontariuszem

Chcesz poznać nowych ludzi i zdobyć nowe doświadczenia?  Czujesz potrzebę spędzenia  wolnego czasu czyniąc coś dla drugiej osoby?  Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia" poszukuje wolontariuszy, którzy  pomogliby w kweście podczas X Dnia Papieskiego. 

Więcej…

 
Wirtualna puszka

Teraz i Ty możesz kontynuować dzieło Jana Pawła II. Po raz pierwszy Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia" zorganizowała wirtualną puszkę, w ramach serwisu SiePomaga.pl. Każda złotówka się liczy. Zapraszamy do zbiórki na rzecz młodzieży, pochodzącej z rodzin potrzebujących wsparcia.

Więcej…

 
Hiszpański Maraton w Koscte - Relacja uczestniczki

W piątek 8 X, pełni entuzjazmu prosto po szkole wyjechaliśmy z Łodzi (bo stamtąd jesteśmy) z naszym księdzem do Szczecina. Dojechaliśmy tam ok. 22:30. Następnego dnia udaliśmy się z Agą na spacer po mieście, a potem zaczęły się przygotowania do maratonu. Przyrządzaliśmy posiłek na imprezę oraz drobne ozdoby do sali. Zapowiadała się dobra zabawa. Jednak to co działo się wieczorem po Mszy Świętej przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania.

Więcej…

 
X Jubileuszowy Dzień Papieski w Choszcznie

Obchody Jubileuszowego X Dnia papieskiego mieszkańcy Choszczna rozpoczęli już dzień wcześniej wieczorem 9 października 2010 roku Mszą świętą o godz. 20.00 w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Choszcznie.

Więcej…

 
Dzień Papieża Jana Pawła II w Stargardzie

Z okazji 32. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w sobotę 16 października 2010 r. w Polsce będziemy obchodzić Dzień Papieża Jana Pawła II . Również stargardzianie oddadzą hołd polskiemu papieżowi.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu

Dnia 15 października 2010 rozpoczęły się nocne czuwania młodzieżowe w Myśliborzu. Pierwsze czuwanie miało temat: "Wyszedł na górę, aby się modlić". Na czuwanie przyjechała młodzież wraz z księżmi opiekunami: Ks. Pawłem Wiśniewskim z Choszczna, ks. Zdzisławem z Gorzowa, ks. Tadeuszem Łapyrem ze Szczecina Pomorzan, ks. Adamem Słomińskim TChr ze Szczecina, ks. Piotrem Budą z Nowogardu i oczywiście z ks. Maciejem Piotrowskim z Myśliborza. Na czuwanie przyjechała także indywidualnie młodzież z Sulęcina.

Więcej…

 
Kurs Filipa

Serdecznie zapraszamy do udziału w Kursie Filip. Kurs ten jest cennym doświadczeniem dla każdego uczestnika, niezależnie od "miejsca", w którym się obecnie znajduje. Daje wspaniałe doświadczenie miłości Pana Boga, pozwala odkryć - po raz pierwszy lub może już kolejny w życiu - Jego obecność. Kurs odbędzie się w dniach 22-24 października, w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Szczecinie, na ul.Strzałowskiej 26.

Więcej…

 
V Warsztaty Gospel w Szczecinie

Fundacja Pro Novis serdecznie zaprasza na V Warsztaty Gospel, które odbędą się w dniach 23-24 października 2010 r. w Szczecinie.

Więcej…

 
Koncert Eight the Great w Choszcznie

Młodzież obu choszczeńskich parafii tworząca Choszczeński Klub Młodzieżowy zaprosiła na koncert grupę z Częstochowy. Koncert odbył się w nowo poświęconej świątyni Choszczna - św. Jadwigi Króla Polskiego dnia 30 października 2010 roku. 

Więcej…

 
Zaduszki w Policach

2 listopada 2010 r. zespół Tumultus Gaudium serdecznie zaprasza na zaduszkowy montaż słowno-muzyczny.

Więcej…

 
Maryja - ryzyko po Bożemu

Dzień skupienia to możliwość zatrzymania się, refleksji, a przede wszystkim czas spotkania z Panem, modlitwy, słuchania Jego Głosu. Tym razem - z Maryją uczyłyśmy się, co to znaczy podjąć ryzyko, "ryzyko" wiary, ufności, zawierzenia Bogu. Kochać, przecież, to także oznacza odważyć się ponosić ryzyko.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 70  71  72  73  74  75  76  77  78   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 150110 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook