Dziś: czwartek, 9 grudnia 2021
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Szczecin pomaga powodzianom

Polacy po raz kolejny zostali dotknięci ogromną tragedią. Wiele terenów w Polsce zostało dotkniętych powodzią. Ludzie ponieśli ogromne straty.Wrzawa medialna dotycząca powodzian umilkła lecz cui ludzie potrzebują naszej pomocy właśnie teraz.

Więcej…

 
Rowerzyści już w drodze na Jasną Górę

Mają do pokonania ponad 600 kilometrów, a ich celem jest Jasna Góra. 260 pątników wyjechało dziś rano spod katedry w 19. Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymce. Dziennie przejadą 90 kilometrów, po drodze odwiedzą maryjne sanktuaria, a główną intencją ich wędrówki jest modlitwa o świętość rodzin. Najmłodszy uczestnik pielgrzymki ma 11 lat, a najstarszy 77 lat.

Więcej…

 
Młodzież pomaga powodzianom

Kolejna grupa młodych wolontariuszy Caritas archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej wyjechała dziś autokarem ze Szczecina do Sandomierza. To już druga grupa młodzieży, która wolny czas postanowiła wykorzystać na pomoc dotkniętym przez powodziowy kataklizm.

Więcej…

 
26. Szczecińska Piesza Pielgrzymka

Blisko 300 osób wyszło w 26. Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Przez 2 tygodnie przejdą ponad 500 kilometrów, by 13 sierpnia dotrzeć przed Cudowny Obraz na Jasnej Górze.

Więcej…

 
Armia życia w drodze na Jasną Górę

Już po raz 26 wyruszyła najdłuższa w Polsce Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku po raz pierwszy do pielgrzymów dołączyła 20 osobowa grupa młodych z Civitas Christiana, którzy chcą przejść pielgrzymkową drogę niosąc flagi z kopią podpisu Jana Pawła II.

Więcej…

 
Modlitwa jedności z obrońcami Krzyża

10 sierpnia 2010 r. o godz. 20.00, 4 miesiące po katastrofie pod Smoleńskiem, Ksiądz Arcybiskup Metropolita odprawi w intencji Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wszystkich ofiar katastrofy, a także w intencji ochrony Krzyża Smoleńskiego w Warszawie oraz umocnienia ducha Narodu Polskiego Mszę Świętą.

Więcej…

 
Letnia Szkoła Pantomimy

Zapraszamy do wzięcia udziału w Letniej Szkole Pantomimy w dniach 13-18 sierpnia 2010. To projekt, stwarzający możliwość utalentowanym młodym ludziom z całej Polski do rozwijania swoich zdolności w zakresie teatru ruchu.

Więcej…

 
Zakończyła się najdłuższa pielgrzymka w Polsce

Najdłuższa w Polsce, Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę dotarła dziś przed Cudowny Obraz. Do jasnogórskiego klasztoru doszło blisko 300 pątników.

Więcej…

 
Kurs angielskiego z elementami religijnymi

Szkoła Języków Obcych Tymoteusz, działająca pod patronatem Wspólnoty św. Tymoteusza w dniach 16-23 sierpnia 2010 r. organizuje intensywny kurs języka angielskiego "Patryk" z elementami religijnymi.

Więcej…

 
Boski Festiwal

Boski Festiwal, którego nazwa może kojarzyć się potrójnie, jest zaproszeniem do powrotu jednego z najbardziej wspominanych przez dawnych uczestników spotkań młodych - Salezjańskiego Sejmiku Młodzieżowego, który odbywał się przez 12 lat przy Sanktuarium Maryjnym w Skrzatuszu koło Piły. Zobacz program spotkania!

Więcej…

 
Tam, gdzie jest bosko...

W dniach 19-22 sierpnia w Broczynie k. Czaplinka niemalże w środku lasu postawiono scenę. Tuż obok wyrosło kolorowe pole namiotowe, które zainicjowano pod hasłem „Boski Festiwal”, jako reaktywację Sejmików Młodzieżowych. Zobacz zdjęcia  oraz posłuchaj wywiadów

 
Pielgrzymka do Myśliborza

Podobnie jak w latach ubiegłych w dniach 23 -25 sierpnia wyruszy trzydniowa Szczecińska Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Jezusa Miłosiernego w Myśliborzu.

Więcej…

 
Koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II

Charytatywny koncert na rzecz stypendystów Fundacji Jana Pawła II na którym zagrali Aga Zaryan oraz włoskie Trio Pannici odbył się 12 września w Sali Kameralnej Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Więcej…

 
Spotkanie z o. Piotrem Kurkiewiczem

Dnia 7 września 2010 roku  w domu parafii p.w. Bożego Ciała w Szczecinie, odbyło się spotkanie liderów, moderatorów, animatorów i odpowiedzialnych za wspólnoty oraz ruchy naszej diecezji z ojcem Piotrem Kurkiewiczem, kapucynem, dyrektorem Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Św. Maryi z Nazaretu, Matki Kościoła.

Więcej…

 
Urodzinowo

Tak, tak, to już dziś ! 10 września minął kolejny rok działalności portalu ichtis.info. Rok pełen wrażeń, pracy i spotkań. Mamy już 3 latka :-) W tym jakże szczególnym dla redakcji dniu, pragniemy podziękować wszystkim za obecność, okazaną życzliwość oraz wspólpracę. Dziękujemy, że jesteście z nami. Tworzymy portal z Wami i dla Was. Bez Was nie byłoby i nas :-)

 

<< pierwsza < poprzednie 69  70  71  72  73  74  75  76  77  78   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 150114 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook