Dziś: czwartek, 9 grudnia 2021
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Dzień Jedności Wspólnot

W Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła - Głównej Patronki Archidiecezji - którą obchodziliśmy w poniedziałek 24 maja 2010 r., wszystkie wspólnoty, ruchy, stowarzyszenia i grupy kościelne przeżywały swój doroczny Dzień Jedności Wspólnot. Zobacz galerię zdjęć

Więcej…

 
Zbiórki darów dla powodzian

Informujemy, że od dnia 26 maja 2010 r. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej prowadzi zbiórkę darów rzeczowych dla powodzian w godzinach: od 9.00 do 21.00.

Więcej…

 
XIV Spotkanie Młodych na Lednicy

W tym roku odbyło się kolejne już, XIV spotkanie młodych na polach lednickich. Hasło tegorocznego spotkania brzmiało: „Kobieta - dar i tajemnica”. Wszyscy skupiliśmy się wokół tajemnicy, jaką jest kobieta.

Więcej…

 
Lednica 2010

"Już po raz czternasty zwołuję i zapraszam Was nad Lednicę na dzień 5 czerwca 2010. To, że ja Was zapraszam jest tylko przypadkiem, zaprasza Was sam Chrystus, abyście Go wybrali, tak jak wybrał Go Mieszko I przed tysiącem lat. Wybór Chrystusa stanowi o nas i nas określa, tworzy nowego Chrystusowego człowieka." Zobacz fotogalerię

Więcej…

 
80 tys. młodych nad Lednicą

Ponad 80 tysięcy młodych ludzi z Polski i Europy uczestniczyło 5 i 6 czerwca w XIV Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich koło Gniezna. Motywem przewodnim czuwania było hasło: „Kobieta – dar i tajemnica”.

Więcej…

 
Śladami Benedykta XVI

Nasi niemieccy przyjaciele z Bambergu, którzy uczestniczyli w Dniach Młodych w Choszcznie zaprosili nas na wspólne spotkanie w Niemczech! W dniach 9-13 czerwca br. odbyła się pielgrzymka młodzieży archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej do Bambergu bawarskimi śladami Benedykta XVI. Zobacz galerię zdjęć

Więcej…

 
Program SOFFT 2010

Znany jest już program IV SOFFT 2010! Zainteresowanie tegoroczną edycją SOFFT przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Do części konkursowej IV SOFFT 2010 zostało zgłoszonych 36 przedstawień zespołów teatralnych z całej Polski.

Więcej…

 
W kilku słowach o SOFFT

Gra światła, symfonia dźwięku, moc słowa, inspiracja, wena, emocje – czyżbym właśnie odkryła teatr? Zwykła drewniana podłoga, jakaś zakurzona kotara i kilku ludzi z pasją – teatr...

Więcej…

 
Śladami Benedykta XVI

Z dniem 9 czerwca br, spod jednego ze szczecińskich kościołów grupa młodzieży wyruszyła w czterodniową podróż śladami papieża Benedykta XVI. Późnym wieczorem zapakowaliśmy się z bagażami, gitarami i flagą do busa. Rozsiedliśmy się wygodnie i ruszyliśmy przed siebie.

Więcej…

 
Wakacyjny Maraton w Kostce

Nadeszły upragnione wakacje, czas przywitać je w tanecznej atmosferze! Zapraszamy Was na wakacyjny "Maraton w Kostce", na którym przywitamy lato. Jak zawsze połączymy przyjemną zabawę w dobrej atmosferze z "Pokarmem dla duszy".

Więcej…

 
Góra Tabor 2010

Jeśli rozpoczynać dobrze wakacje to tylko na Górze Tabor! Już po raz ósmy spotkaliśmy się nad morzem, we Władysławowie, by spędzić tam kilka pięknych dni. To prawda, że tam anioły spędzają swoje wakacje. Sprawdziliśmy to także podczas tegorocznego lata.

Więcej…

 
Pożegnanie Song of Songs

Zakończył się trzynasty i zarazem ostatni Song of Songs Festival. Trwające do późnej nocy koncerty zgromadziły kilka tysięcy fanów z Polski i zagranicy.

Więcej…

 
Wakacje z Bogiem… Młodzież z Nowogardu na Górze Tabor

Dnia 1 lipca 2010 r. spod parafii pw. Św. Rafała Kalinowskiego odjechał autokar pełen młodzieży wraz ze swoimi opiekunami: ks.Tomaszem Tylutkim oraz ks. Dominikiem Szczygielskim, na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych „Góra Tabor” do Władysławowa. Spotkania organizuje od lat zgromadzenie zakonne - Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego "Razem", działające przy Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, na czele z duszpasterzami ks. Zbyszkiem Reguckim oraz ks. Markiem Siwickim.

Więcej…

 
Paulińskie Dni Młodych

Paulińskie Dni Młodych, to zjazd młodzieży z parafii paulińskich, na czele z młodzieżą skupioną w różnego rodzaju wspólnotach i duszpasterstwach, takich jak: duszpasterstwa akademickie, służby liturgiczne, chóry, schole, zespoły, grupy pielgrzymkowe, i wszelkie inne skierowane do młodzieży w wieku gimnazjalnym, licealnym i akademickim. Zaproszenie skierowane jest także do wszystkich w wymienionym wieku, którzy zechcą czerpać z duchowości paulińskiej.

Więcej…

 
Do polskiego Santiago śladami św. Jakuba

Wszystkim młodym w wieku 18-30 lat, którzy kochają Boga, lubią piesze wyprawy oraz pragną powędrować w głąb siebie, proponujemy, wybrać się z nami w drugiej połowie lipca na polski szlak Św. Jakuba. Jest to odcinek drogi wiodącej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Będziemy iść Wielkopolską i Dolnośląską Drogą Św. Jakuba przemierzając szlak z Poznania do Jakubowa, zwanego „polskim Santiago”.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 150111 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook