Dziś: środa, 26 stycznia 2022
Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
"Ja idealne" kontra "Ja realne"

Balon. Cegła. Parasol. W jaki sposób połączyć owe przedmioty i opowiedzieć o ich przeznaczeniu, jak o życiu człowieka? A jednak Księdzu Maciejowi, podczas nocnego czuwania w Myśliborzu się udało. Ja idealne. Ja realne. I łaska Boża. To są właśnie oznaczenia tych przedmiotów.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu

Dnia 23 kwietnia 2010 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu rozpoczęło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży. Tematem czuwania była wiara, którą symbolizowała parasolka. Na czuwanie przyjechała młodzież z Choszczna, Gorzowa, Sulęcina, Szczecina, Polic i oczywiście z Myśliborza. Byli obecni księża ks. Maciej Piotrowski z Myśliborza, ks. Adam Słomiński TChr ze Szczecina oraz ks. Paweł Wiśniewski z Choszczna.

Więcej…

 
Koncert

7 maja 2010 o godzinie 20.00 odbył się koncert autorski ks. Michała Barańskiego z zespołem. Koncert zatytułowany "Ulotność" miał miejsce w parafii św. Stanisława Kostki.

Więcej…

 
Kobieta nie jest grzechem

O miłości, prostytucji, cierpieniu i wolności. To tematy spotkań z s. Anną Bałchan, które odbyły się w dniach 9-10 maja 2010 r. w Szczecinie. Oprócz spotkań i konferencji mogliśmy także uczestniczyć w koncercie siostry Anny, który odbył się w niedzielę o godz. 19.00

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu

W pierwszy dzień Nowenny do Ducha Świętego a więc 14 maja 2010 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego rozpoczęło się nocne czuwanie modlitewne dla młodzieży. Czuwanie było poświęcone Duchowi Świętemu, dlatego rozpoczęło się 9 dni przed Pięćdziesiątnicą. Na czuwanie przyjechała młodzież z Myśliborza z ks. Maciejem Piotrowskim oraz młodzież z Choszczna z ks. Pawłem Wiśniewskim.

Więcej…

 
Muzeum po zmroku

Podczas V Europejskiej Nocy Muzeów (15/16 maja 2010) zaproponowano 22 przestrzenie wystawiennicze, które przepływowo odwiedziło ponad 44 000 zwiedzających. Na wszystkie wydarzenia tej nocy wstęp był wolny.

Więcej…

 
Wiosenny Maraton w Kostce

W najbliższą weekendową noc, 15 maja (tj. sobota) zapraszamy Was na kolejny, tym razem wiosenny Maraton w Kostce. Jak zwykle połączymy przyjemne z pożytecznym.

Więcej…

 
I Miedwiański Festiwal Piosenki Religijnej

W amfiteatrze w Morzyczynie, 16 maja 2010 r., nad j. Miedwie odbył się I Miedwiański Festiwal Piosenki Religijnej.

Więcej…

 
Wiosenne Zasłuchanie w Słowo

W dniach od 14 do 16 maja w Wisełce odbył się ostatni weekend z cyklu "Zasłuchanie w Słowo". Była to propozycja dla tych, którzy chcą w ciszy słuchać Boga, który przychodzi w Słowie Życia. W tym roku towarzyszyły nam teksty Starego Testamentu. Naszym przewodnikiem w drodze był Abraham.

Więcej…

 
Finał IV Archidiecezjalnego Konkursu Papieskiego dla gimnazjalistów

W przeddzień 90. rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II czyli 17 maja 2010 w Szczecinie odbył się finał IV Archidiecezjalnego Konkursu Papieskiego dla gimnazjalistów. W Finale wzięło udział 41 finalistów z całej archidiecezji. Głównym koordynatorem konkursu jest ks. Tomasz Ceniuch.

Więcej…

 
Wykład prof. J. Miodka

Z okazji jubileuszu 25-lecia Uniwersytetu Szczecińskiego, dnia 21 maja 2010 r., swój wykład pt. „Co w języku można przewidzieć?” wygłosił dobrze wszystkim znany wrocławski językoznawca, profesor Jan Miodek.

Więcej…

 
Clerboyz na Jasnych Błoniach

Powtórka z rozrywki? Dlaczego nie! 22 maja odbył się na koncert zespołu muzycznego Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie - Clerboyz! Zobacz fotogalerię.

Więcej…

 
Wigilijne nocne czuwanie w Choszcznie

W Wigilię Zesłania Ducha Świętego do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Choszcznie przybyła młodzież z obu choszczeńskich parafii, z Drawna i Będargowa na wigilijne nocne czuwanie. Czuwanie rozpoczęło się dnia 22 maja 2010 roku o godz. 21.00.

Więcej…

 
Festynn Rodzinny w Stargardzie

23 maja 2010 r. w parafii p.w. Świętego Ducha w Stargardzie Szczecińskim odbył się festyn rodzinny, zorganizowany z okazji odpustu całkowitego - Zesłania Ducha Świętego. Zobacz galerię zdjęć.

Więcej…

 
Zesłanie Ducha Świętego

W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, dnia 23 maja br., od godz. 15.00 na Jasnych Błoniach miała miejsce modlitwa za Miasto Szczecin, organizowana przez szczecińskie wspólnoty i ruchy kościelne. W trakcie spotkania odbyły się m.in. koncerty muzyki chrześcijańskiej, modlitwy, świadectwa, przedstawienia i festyn wspólnot. Zobacz galerię zdjęć: Msza Święta oraz koncert ewangelizacyjny

 

<< pierwsza < poprzednie 67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 151334 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook