Dziś: środa, 26 stycznia 2022
Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Forum Duszpasterstwa Młodzieży

Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM organizuje w Warszawie kolejne Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży. KFDM jest jednym z etapów przygotowania do ŚDM w Madrycie.

Więcej…

 
KFDM 2010 w Warszawie

Debata o sytuacji Kościoła w Hiszpanii, nauka flamenco i smakowanie potraw hiszpańskich to część  przygotowań młodzieży i duszpasterzy na Światowe Dni Młodzieży w 2011 roku. 

Więcej…

 
W drodze do madrytu - KFDM 2010

W niedzielę zakończyło się Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży. Uczestnicy spotkania pochylili się wokół tematu 25.lecia Światowych Dni Młodzieży, które obchodzimy każdego roku od 1985 r. oraz przyszłorocznego ŚDM w Madrycie.

Więcej…

 
Aktywuj ferie

Ferie tuż, tuż - chcesz ciekawie spędzić czas w ferie? Przyjdź na bezpłatne warsztaty. Mamy dla Was propozycję! Centrum Informacji Młodzieży organizuje feryjne, trzydniowe warsztaty rozwojowe pt. ,,Aktywuj ferie”. Każdy znajdzie coś dla siebie! Serdecznie Was zapraszamy!

Więcej…

 
Maraton w Kostce

Coś dla ciała i coś dla ducha w jednym? Tak! Mamy zaszczyt zaprosić Was na trzeci już - "Maraton w Kostce", który odbędzie sie 13 lutego 2010 r. - w ostatnią sobotę tegorocznego karnawału!

Więcej…

 
Cristoteca

Pierwsza w Polsce Cristoteca odbyła się dnia 24 stycznia 2009 r... w Szczecinie. Tymczasem...zapraszamy Was na kolejną świetną imprezę! Jak karnawał to karnawał :)

Więcej…

 
Młodzieżowe zimowe rekolekcje powołaniowe

Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej zapraszają młodzież gimnazjalną i licealną na rekolekcje powołaniowe do klasztoru na Świętym Krzyżu. Odbędą się one podczas ferii zimowych w styczniu i lutym przyszłego roku.

Więcej…

 
Pięknie, zdrowo i duchowo, czyli "Narty z Jezusem"

Dnia 29 stycznia 2010 roku około godz.19.00 spod parafii p.w. św. Rafała Kalinowskiego w Nowogardzie ruszył autokar pełen młodzieży wraz z opiekunami: ks. Tomaszem T., ks. Dominikiem Szczygielskim, siostrą Maksymilią Grzyśnik, p. Łukaszem Linkiewiczem.

Więcej…

 
Maraton w Kostce - 13 lutego 2010

13 lutego, w ostatnią sobotę karnawału w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie odbył się trzeci już "Maraton w Kostce". Lekcja salsy, od której zaczęliśmy, poderwała wszystkich uczestników do tańca.

Więcej…

 
Akademicki obóz narciarski

Jak co roku zapraszamy na narty z Duszpasterstwem Akademickim "W Sercu". Tak jak w zeszłym roku jedziemy do Kotliny Kłodzkiej.

Więcej…

 
Wielkopostne nocne czuwanie modlitewne na Stołczynie

Dnia 19 lutego 2010 roku o godz. 21.00 rozpoczęło się wielkopostne nocne czuwanie młodzieżowe i modlitewne w Domu Generalnym Sióstr Uczennic Krzyża w Szczecinie.

Więcej…

 
Rekolekcje wielkopostne w gimnazjum nr 6

W dniach 24-26 lutego 2010 r. w szkole gimnazjalnej nr 6 w Szczecinie odbyły się rekolekcje. Rekolekcje poprowadziła siostra Urszulanka Bożena Czerniejewska, przy współudziale sióstr Urszulanek i katechetów naszego gimnazjum.  Uczniowie byli podzieleni na grupy, ponieważ spotkania rekolekcyjne miały one miejsce nie tylko w kościele przy ul. Słowackiego w Szczecinie, lecz także w auli naszej  szkoły.

Więcej…

 
Nie bez przyczyny są chłopaki i dziewczyny

Zapraszamy na weekend formacyjny organizowany przez Wspólnotę Chemin Neuf (Nowa Droga), który odbędzie się w dniach od 26 do 28-go lutego 2010 jak zwykle w Warszawie- Wesołej.

Więcej…

 
Rekolekcje dla facetów

Tym razem wielkopostnie poszukamy miejsca dla mężczyzny w Kościele, sprawdzimy czy Kościół jest bardziej damski, czy bardziej męski, pokażemy jak można realizować męskie powołanie.

Więcej…

 
Pielgrzymka maturzystów

Tegoroczna Archidiecezjalna Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę, odbyła się 20 marca pod hasłem: "Nauczycielu Dobry - jak osiągnąć życie wieczne?".

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 151322 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook