Dziś: niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

CCM
Program akierowany głównie do słuchaczy w wieku 35 – 55 lat, ale tak naprawdę radia słuchają osoby w każdym wieku. CCM wyróżnia się prezentowaną muzyka i unikalnymi audycjami. Grają przeboje dobrze znane, ale nie "ograne". W każdej godzinie programu możecie usłyszeć muzyczne wspomnienia, które naprawdę wprawią Was w dobry nastrój. www.ccm.pl
 
 
 

W naszym programie kładziemy nacisk na informacje lokalne. W każdej godzinie znajdziecie również wiele relacji reporterskich z Waszego miasta, osiedla, podwórka, a po godz. 18.00 "Raport dnia" – magazyn reporterów Radia CCM.. U nas usłyszycie także niespotykane w innych rozgłośniach: słuchowiska, felietony, programy poradnikowe i edukacyjne. Wieczorami możecie delektować się autorskimi audycjami muzycznymi, a w nocy i w niedziele... również czymś dla ducha.

Nadajemy dla Was 24 godziny na dobę z Gliwic oraz innych redakcji lokalnych. Swoim zasięgiem obejmujemy ponad 3 mln potencjalnych słuchaczy. Można nas także słuchać w Internecie - bez ograniczeń, w bardzo dobrej jakości.

Wyposażyliśmy nasze studia w światowej klasy sprzęt studyjny i emisyjny, tak, abyście mogli cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości.

www.ccm.pl

 
 
 


liczba odsłon: 4945 | dodano: 2007-10-14 23:41:07

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook