Dziś: sobota, 23 września 2023
Imieniny: Tekla, Bogusław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Bóg miłosierdzia. Odnaleźć serce Ojca.
Nie mogę wyświetlić obrazka

7 marca 2014 r. odbyło się nocne czuwanie modlitewne dla młodzieży. Siostry Uczennice Krzyża zaprosiły młodych, już tradycyjnie, do swojego domu w Szczecinie-Stołczynie. W tym roku spotkaniom towarzyszy szczególnie Osoba Boga Ojca. Podczas minionego czuwania uczestnicy rozważali hasło: „Bóg miłosierdzia. Odnaleźć serce Ojca”. Czuwania są etapem przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Zapraszamy do przeczytania świadectwa Dobrusi z tego spotkania.

Ostatnie czuwanie było dla mnie szczególnym przeżyciem. Za każdym razem widzę niesamowite działanie Ducha Świętego, ale tym razem było naprawdę wyjątkowo. Ściśnięci w kaplicy po prostu trwaliśmy przy Jezusie...oddawaliśmy Mu swoje problemy, słabości, prosiliśmy o siłę. Wsłuchiwaliśmy się w głos naszego Pana podczas adoracji, spowiedzi, konferencji czy Mszy Świętej, odkrywaliśmy w nich konkretne przesłanie skierowane do każdego z osobna.

Dla mnie niezwykłym momentem była Droga Krzyżowa i adoracja Krzyża. Choć zwyczajnie brakowało już sił, byłam szczęśliwa, że mogę być tak blisko Boga, który poświęcił wszystko, aby zdobyć moją miłość. Kiedy podeszłam do Krzyża serce biło mi jak oszalałe, ten moment jest nie do opisania. Uklęknęłam przed ukrzyżowanym Zbawicielem, przytuliłam się do Jego Krzyża i po prostu trwałam otoczona Jego bezgraniczną Miłością.

Nie zawsze odczuwamy Bożą obecność, działanie, ale właśnie w takich chwilach na nowo uświadamiamy sobie jak olbrzymią łaską zostaliśmy obdarowani.

Dobrusia


liczba odsłon: 2023 | dodano: 2014-03-13 12:36:46

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy...

blog ichtis

Facebook