Dziś: środa, 24 kwietnia 2024
Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

BeU – Muzycznym Odkryciem roku 2021 w muzyce CCM
Nie mogę wyświetlić obrazka

Jurorzy 7 edycji Międzynarodowego Konkursu "Non Stop CCM" nie mieli wątpliwości i jednogłośnie wskazali tegorocznego zwycięzcę konkursu. Zespół BeU (czyt. BeU) to przede wszystkim niebanalny styl i dobre teksty. Do tego wokalistka grająca jednocześnie na basie to rzadkość na scenie.

Urszula Bednarczyk, Przemysław Pawlas i Jarosław Maksim to świetny i kompletny muzycznie zespół. Mają na koncie dwie płyty "ja jestem" (2016) oraz "Jezu, ja" (2020). Muzycznie reprezentuje różne style z pogranicza rocka, jazzu, bluesa ale też soulu i r’n’b, a w warstwie tekstowej wyraźnie słychać inspiracje Słowem Bożym.

 Cieszę się, że spośród 17 zespołów które zgłosiły się do konkursu mogliśmy na żywo usłyszeć finałową piątkę. Każdy z tych zespołów ma coś ciekawego i wartościowego do przekazania, a dzisiaj BeU przekonało całe jury, że muzyka chrześcijan może być na wysokim poziomie i niesztampowa – powiedział Adam Guzdek, pomysłodawca konkursu i organizator Koncertu Bądź jak Jezus.

BeU jako laureaci konkursu NON STOP CCM wystąpili 3 czerwca w koncercie Bądź jak Jezus 2021 razem z Luxtorpedą, niemaGOtu, Leeland, Building 429 i laureatami Koncertu Debiuty Festiwalu Chrześcijańskie Granie – zespołem JEDNO. Koncertu można posłuchać jeszcze przez kilka dni przez serwisie www.1on.pl.

Do konkursu zgłosiło się aż 17 zespołów, a do finałowych przesłuchań na żywo, które odbyły się w gościnnym studio Target Sound dostało się 5 zespołów: BeU, Nieboskłonni, Kalina Filus, Jedno oraz NNAB.

 

Utwory zespołu BeU na YouTube: 

 

 

 

 


liczba odsłon: 561 | dodano: 2021-06-16 11:36:19

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook