Dziś: środa, 21 lutego 2024
Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

16. Festiwal Pieśni Sakralnej
Nie mogę wyświetlić obrazka

Wszystkich miłośników muzyki zapraszamy na 16. Festiwal Pieśni Sakralnej, gdzie z pewnością będzie można posłuchać wspaniałych interpretacji i występów uczestników w zakresie muzyki religijnej, gospel i sakralnej. 16. Festiwal Pieśni Sakralnej odbędzie się 29 maja 2015 r. w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Grójcu.

Festiwal jest organizowany corocznie i biorą w nim udział dzieci oraz młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych, pondagimnazjalnych oraz szkół wyższych z całej Polski. W zeszłym roku w festiwalu wzięło udział blisko 200 osób, a w tym roku organizatorzy przewidują jeszcze większe zainteresowanie tym wydarzeniem.

Ideą Festiwalu jest propagowanie piosenki religijnej jako formy ewangelizacji, prezentacja umiejętności oraz artystycznego dorobku oraz ożywienie religijnego ruchu artystycznego i integracja środowiska młodzieży chrześcijańskiej.

– Do udziału zapraszamy zespoły, chóry i schole oraz solistów wykonujących muzykę religijną i sakralną. Uczestnicy są oceniani i nagradzani w różnych kategoriach wiekowych. Najmłodsi uczestnicy to przedszkolaki, a bardzo dużym powodzeniem cieszy się kategoria szkół podstawowych. Starsi uczestnicy występują w kategorii „gimnazjum”, oraz „powyżej gimnazjum”. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody, a zwycięska schola lub chór wchodzi w posiadanie dodatkowej nagrody Grand Prix - Złotej Harfy, która jest nagrodą przechodnią – zachęcają organizatorzy festiwalu.

Więcej informacji, regulamin oraz kartę zgłoszenia, którą należy wypełnić i wysłać na podany na stronie adres można znaleźć na stronie internatowej festiwalu: www.festiwal-grojec.pl.liczba odsłon: 1060 | dodano: 2015-04-08 15:47:16

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook