Dziś: poniedziałek, 4 grudnia 2023
Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

"Pielucha dla Malucha" - zbiórka pieluch na Marszu dla Życia zakończona wielkim sukcesem
Nie mogę wyświetlić obrazka

Tegorocznemu Szczecińskiemu Marszowi dla Życia towarzyszyła akcja "Pielucha dla Malucha", czyli zbiórka pieluszek jednorazowych dla dzieci uratowanych od aborcji. Każdy, kto 19 kwietnia przyszedł na Jasne Błonia w Szczecinie, mógł pod pomnikiem św. Jana Pawła II zostawić jednorazowe pieluszki dla dzieci i ich mam. Wiele osób z 20 tysięcznego tłumu skorzystało z tej możliwości - zebrano 22 000 pieluszek!

Zbiórka zorganizowana została przez Fundację Małych Stópek. Jej efekt robi ogromne wrażenie - zebrano ponad 22 000 pieluszek! Wszystkie trafią do mam, które zrezygnowały z zamiaru aborcji. Fundacja zapewnia im pomoc materialna i psychologiczna przez pierwszy rok życia dziecka. Akcja "Pielucha dla malucha" nie zakończyła się w dniu Marszu, lecz trwa nadal. Każdy, kto chciałby wesprzeć działania Fundacji na rzecz obrony nienarodzonych, może przekazać pieluszki jednorazowe osobiście lub wysyłając je na adres siedziby Fundacji Małych Stopek: pl. Matki Teresy z Kalkuty 5 w Szczecinie.

Inną formą pomocy, w jaką każdy może się włączyć jest proponowana przez Fundację akcja "Kup pieluchę - Podaj Jasia". Zasada jest prosta: wystarczy przekazać na konto Fundacji 22 zł (dokładnie tę sumę) i w ten sposób stać się fundatorem 40 pieluch dla dziecka uratowanego od aborcji. Co więcej, każdy kto przekaże tę określona kwotę, otrzyma pocztą przesyłkę z dwoma "Jasiami", modelami edukacyjnymi nienarodzonego dziecka w 11 tygodniu życia płodowego w skali 1:1. Modele te należy przekazać dalej, aby kolejne osoby mogły podjąć to wyzwanie, puścić impuls dobra włączając się w akcję "Kup pieluchę - Podaj Jasia"

Więcej informacji TUTAJ.


liczba odsłon: 1134 | dodano: 2015-04-25 15:54:38

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook